Zondagreserven



Weten waar het schoentje wringt... 

Weten waar het schoentje wringt


Reserven halen punt tegen KSC Keerbergen 

Zondagreserven halen een punt binnen tegen Keerbergen


VKE Eizer - KNV Keerbergen: 3-1 

Zondagreserven - KNV Keerbergen: 3-1



Mooie start voor zondagreserven 

Mooie start voor zondagreserven



Wijziging kalender reserven 




Kalender reserven 2017-2018

Kalender 2017-2018 reserven




         
 Zondag 
 3 sep
 09u30
 
3-1
 1-0: Ruben Vandyck
 2-0: Kevin Vanderheyden
 2-1
 3-1:Maxim Desmet

 Zondag
 10 sep
 09u30


5-1
Cedric Ribolhos Nunes
 17 sep    Bye    
 Zondag
 24 sep
 09u30
 
2-1
Kevin Vanderheyden
 Zondag
 1 okt
 09u30
 
2-3

SP Molenbeek 
 1-0 Kevin Vanderheyden
 2-0 Brian Smet
 2-1
 2-2
 2-3
 Zondag
 8 okt
 09u30
 
2-0
 
 Zondag
 15 okt
 09u30
 
3-1
10': 1-0 Rutger Vranken
18': 2-0 Ruger Vranken
23': 2-1
48': 3-1 Mathieu Desmet
 Zondag
 22 okt
 09u30
 
3-4
Ronald Vandenwayenberg
Rutger Vranken (2x)
Cedric Ribolhos Nunes
 Zondag
 29 okt
   Bye    (Algemeen forfait Nossgem)
 Zondag
 5 nov
 09u30
 
Roosbeek-Neervelp
 
4-2
Mario Dermé
Jochen Vaeremans
 Zondag
 12 nov
 09u30
 
2-5
Jochen Vaeremans (2x)
 Zondag
 19 nov
 09u30
 
1-6
 Mathieu Desmet (2x)
 Rutger Vranken
 Laurens De Becker (2x)
 Robin Bossens
  
 Zondag
 26 nov
 09u30
 
1-1
  Jochen Vaeremans
 Zondag
 3 dec
 09u30
 
8-0
 
 Zondag
 10 dec
 09u30
 
Uitg.
 
 Zondag
 17 dev
 09u30
 
Afg
 
 Zondag
 21 jan
 09u30
 
0-5
 
 Zondag
 28 jan
 09u30
 
SP Molenbeek
 
10-4
 1-0
 1-1: Ewout De Kock (15')
 3-1
 3-2: Ewout De Kock (25')
 6-2
 6-3: Mathias Hayen (55')
 8-3
 8-4: Mathias Hayen (77')
10-4
 Zondag
 4 feb
 09u30
 
3-3
 22’: 1-0 Mathieu Desmet
 28’: 2-0 (own)
 33’: 2-1
 50’: 3-1 Dorian Hayen
 70’: 3-2
 78’: 3-3
  Bye  (Algemeen forfait Nossegem)
 Zondag
 25 feb
 09u30
 
5-3
1-0
2-0
2-1 Mathieu Desmet
3-1
3-2 Mathias Hayen
3-3 Mathias Hayen
4-3
5-3
 Zondag
 4 maa
 09u30
 
2-5
Mathieu Desmet
Maxim Desmet
Mathias Hayen
Stijn Geldof
Jarne De Koster
 Zondag
 11 maa
 09u30
 
5-5
Bas Hermans
Ruben Vandyck
Mathieu Desmet
Mathias Hayen
Rutger Vrancken
 Zondag
 18 maa
 09u30
 
Uitg
 
 Zondag
 25 maa
 09u30
 
2-3
Mathieu Desmet (2x)
 Zondag
 8 apr
 09u30
 
8-1
Brian Smets (3x)
Mario Dermé
Dorian Hayen
Jochen Vaeremans
Mathieu Desmet
Jurgen Sterckx
 Zondag
 15 apr
 09u30
 
-
Roosbeek-Neervelp
Brian Smet (3x)
Kevin Vanderheyden
 Zondag
 22 apr
 09u30
 
-
 
 Zondag
 29 apr
 09u30
 
-